تاپر کیک روز عقد‌کنان (She Said YES) به سفارش مشتری عزیز جناب آقای صالحی برای روز عقدکنانطراحی و ساخته شد.

تاپر کیک

سایز تاپر کیک : سایز این تاپر به سفارش مشتری 20 سانتی متر بود که شما می‌توانید در سایز دلخواهتون سفارش بدهید.

طرح‌ تاپر کیک : این تاپر به سفارش مشتری مخصوص بله گفتن بود که شما می توانید نوشته دلخواه‌تان را انتخاب کنید.

رنگ‌ تاپر کیک : این تاپر در رنگ طلایی به سفارش مشتری ساخته شد که شما می توانید در رنگ‌بندی متنوع سفارش دهید.

متریال تاپر کیک : این تاپر در متریال مولتی استایل به سفارش مشتری ساخته شد که شما می توانید در متریال متنوع با حک اختصاصی متن دلخواه شما سفارش دهید.

محدودیت در تعداد سفارش تاپر کیک وجود ندارد.

تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

کیک و مناسبت‌ها

کیک‌ها ممکن است با توجه مناسبت که برای آنها در نظر گرفته شده طبقه‌بندی شود. این نوع کیک‌ها در درجه اول با توجه به جشنی که برای آنها در نظر گرفته شده، شناخته می‌شوند.

کیک عروسی: از آنجائیکه کیک عروسی در اکثر کشورهای جهان یکی از اجزای مراسم ازدواج است این کیک دارای اشکال و انواع گوناگون است. بسیاری از کیک‌های عروسی جهان ریشهٔ بریتانیایی دارند. در قرن نوزدهم و برای مراسم عروسی ملکه ویکتوریا کیکی ابداع شد که با یخ‌چینه مجلل (رویال آیسینگ) تزیین شده بود و چند طبقه بود. این کیک نمونهٔ بنیادی برای کیک‌های عروسی امروزی به سبک غربی به شمار می‌رود. این سبک از کیک به عنوان کیک عروسی ویکتوریایی شناخته می‌شود و در اصل نوعی کیک میوه‌ای است که با یخ‌چینهٔ کاملاً سفید پوشانده شده‌است. امروزه ممکن است به غیر از کیک میوه‌ای از گونه‌های دیگر کیک نیز استفاده شود. این سبک از کیک عروسی در کشورهای بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند،آفریقای جنوبی و آمریکا رایج است. رایج‌ترین کیک عروسی سنتی در فرانسه کروکمبوش است. کروکمبوش به شکل هرمی است که از تعداد زیادی نان‌های خامه‌ای تشکیل یافته‌است.
در ارتباط با مراسم عروسی کیک دیگری به نام کیک داماد در ایالت‌های جنوبی آمریکا رواج دارد. این کیک معمولاً یک کیک شکلاتی و کوچک‌تر از کیک عروسی است. کیک داماد فاقد یک سبک تزیینی رایج است و معمولاً تزیین آن خاص و مختص هر فرد است.

کیک تولد: بنابر فرضیه‌ها سنت جشن تولد یک شخص با کیک تولد و شمع روشن بر روی آن در آلمان و از قرن هیجدهم نشأت گرفته‌است. این کیک از اواسط قرن نوزدهم بخشی جدایی‌ناپذیر از مراسم جشن تولد در کشورهای پروتستان را تشکیل می‌داده‌است و بتدریج این رسم در دیگر کشورها نیز رایج شده‌است.
کیک ایام کریسمس: در برخی از کشورها که رسم درست کردن کیک کریسمس به تازگی رواج پیدا کرده‌است، مانند کشور ژاپن، کیک کریسمس از کیک اسفنجی تهیه شده و با خامه و عروسک‌هایی شبیه بابا نوئل و خانه‌های کوچک شکلاتی یا مدلی از درخت کاج از پلاستیک و غیره آذین می‌شود. اما در کشورهایی که این جشن در آنها یک آیین دیرینه است معمولاً هر یک دارای یک کیک ویژه سنتی کریسمس هستند. برای نمونه در فرانسه بوش دو نوئل و در آلمان، اشتولن کیک سنتی کریسمس است.