لب‌ویترینی در سایزهای مختلف به سفارش شرکت تندا طراحی و تولید شد.

سایز لب‌ویترینی : سایز لب‌ویترینی‌ها به سفارش مشتری 40 – 50 – 60 و 90  بود که شما می‌توانید در سایز دلخواهتان سفارش بدهید.

طرح‌ لب‌ویترینی : این لب‌ویترینی‌ها به سفارش مشتری بصورت نوردار  با حک لوگو و نام شرکت طراحی و  ساخته شد.

رنگ‌ لب‌ویترینی : این لب‌ویترینی‌ها در رنگ‌‌ مشکی و نارنجی به سفارش مشتری ساخته شد که شما می توانید در رنگ‌بندی متنوع سفارش دهید.

متریال لب‌ویترینی : این لب‌ویترینی‌ها در متریال پلکسی گلاس به سفارش مشتری ساخته شد.

محدودیت در تعداد سفارش صندوق قرعه‌کشی وجود ندارد.

تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

لب ویترینی

شلف تاکر چیست؟ 

شلف تاکر ها علامت های کوچکی هستند که به لبه قفسه های خرده فروشی متصل میشوند. این محصولات تا به امروز عموما به عنوان نوار های داده شناخته شده اند در حالی که انواع دیگری از آنها نیز موجود است. شلف تاکر ها راهی موثر در ارتباط با مشتریانی هستند که در حال قدم زدن در بین قفسه های یک فروشگاه هستند.

با وجود قفسه هایی پر از اجناس مختلف, برای مشتریان سخت است که بدانند توجه خود را به کدام سمت بسپارند. با وجود رنگ هایی پر زرق و برق و بازاری رقابتی بین برند های مختلف، برای مشتریان خرید کردن سخت است. پس چگونه میتوان مشتریان را راهنمایی کرد؟ بهترین راه برای انجام این امر استفاده درست از شلف تاکر هاست که با استفاده از آنها می توان به تبلیغ یک سری محصولات پرداخت. علاوه بر این امر می توان اطلاعات کافی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار داد تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

 به طور کلی حضور شلف تاکر ها در فروشگاه ها راهی برای افزایش فروش, ایجاد راحتی برای مشتریان, کمک به تامین کنندگان اجناس, و در نهایت راهی کم هزینه برای داشتن تجارتی بهتر در یک فروشگاه است.