استند محصول تری‌دی نوردار اس‌اس‌دی ای‌دیتا به سفارش شرکت آونگ طراحی و ساخته شد.

این استند با طراحی سه‌بعدی همراه با نور به سفارش مشتری طراحی و ساخته شد. و در بازارهای کامپیوتر تهران و سایر شهرستان‌ها، در ویترین فروشگاه‌ها برای نمایش محصول اس‌اس‌دی SU900 ای دیتا گذاشته شد.

استند اس‌اس‌دی

شرکت آونگ در سال 1385 تاسیس شد و از همان ابتدا با در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص جایگاه خوبی را بازار ایران به‌دست آورد.

در حال حاضر آونگ نماینده انحصاری برندهای ای‌دیتا، تندا، هانت‌کی و اندرومدیا در ایران می باشد.

شرکت تایوانی ای‌دیتا در زمینه تولید محصولات حافظه فعالیت دارد. این شرکت سهم بالایی در بازار ایران به‌دست آورده است.

ساختار 3D NAND چیست:

در ساختار فلش 3D NAND  لایه‌هایی از سلول‌ها روی هم قرار می‌گیرند و از راستای محور Z هم استفاده می‌شود. در ساختار  فلش‌های دو وجهی(Planner) سلول‌ها در راستای محورهای X و Y کنار هم قرار می‌گیرند. و بسته به نوع آن‌ها می‌تواند حجم محدودی از ذخیره‌سازی اطلاعات را پشتیبانی کند .

در ساختار 3D NAND  حجم ذخیره‌سازی تا مقدار قابل توجهی افزایش می‌یابد. و همچنین در کنار این ساختار فیزکی از الگوریتم‌هایی نیز برای کاهش نرخ خطا و کاهش مصرف انرژی استفاده شده تا کارایی بهینه‌ای را از این معماری شاهد باشیم.

با طراحی سه‌بعدی ویژگی محصول بطور کامل نشان داده‌شد و نوردار بودن استند تاثیر زیادی در جذابیت و چشمگیر بودن آن در ویترین داشت. و مورد توجه بسیاری از فروشگاه‌ها بخاطر سایز کوچک آن قرار گرفت.

این استند بنا بر انتخاب مشتری بر روی میز فروشنده و یا ویترین آن قرار گرفت.

طراحی این استند با استفاده از طرح و لوگوی شرکت آونگ و ای‌دیتا همراه با به کار گرفتن نکات فنی گرافیکی برای جذب مشتری به صورت تخصصی صورت گرفته است.