جعبه گل سفارش مخصوص یلدا برای بردن هدایای شب چله

سایز جعبه گل: سایز این جعبه به سفارش مشتری 40*60 بود که شما می‌توانید در سایز دلخواهتون سفارش بدهید.

طرح‌ جعبه گل: این جعبه به سفارش مشتری مخصوص شب یلدا طراحی و ساخته شد با حک نوشته یلدا مبارک

رنگ‌ جعبه گل:این جعبه در رنگ ماهگونی به سفارش مشتری ساخته شد که شما می توانید در رنگ‌بندی متنوع سفارش دهید.

متریال جعبه گل: این جعبه در متریال ام‌دی‌اف به سفارش مشتری ساخته شد که شما می توانید در متریال متنوع با حک اختصاصی متن دلخواه شما سفارش دهید.

محدودیت در تعداد سفارش جعبه گل وجود ندارد.

تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است.
در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.

یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) گفته می‌شود. خانواده‌های ایرانی در شب یلدا، معمولاً شامی فاخر و همچنین انواع میوه‌ها و رایج‌تر از همه هندوانه و انار را مهیا و دور هم سرو می‌کنند. پس از سرو تنقلات، قصه‌گویی بزرگان خانواده برای دیگر اعضای فامیل و همچنین فال‌گیری با دیوان حافظ رایج است.

هدیه شب یلدا برای عروس
یکی از رسوم باستانی ما ایرانی ها شب یلداست که همه با سنت های این شب به خوبی آشنا هستیم اما شب یلدا برای دخترانی که به تازگی ازدواج کرده اند یا در مراحل نامزدی و عقد به سر می برند، حال و هوای دیگری دارد.
در این شب خانواده عروس خودشان را برای پذیرایی از خانواده داماد آماده می کنند. چون بر طبق سنت های ایرانی، رسم بر این است که در بلند ترین شب سال خانواده هایی که تازه وصلت کرده اند، دور هم جمع شوند و خوشحالی و شادی را به شیوه دیگری جشن بگیرند.
در این میان هدایایی هم از طرف خانواده داماد به عروس تقدیم می شود که لبخند پر رنگ تری را روی چهره عروس خانم می نشاند تا شادی و نشاط این شب بلند بیشتر شود.

این جعبه به سفارش مشتری برای بردن گل و هدیه یلدایی برای عروس خانم طراحی و ساخته شد.